Działalność klubu współfinansowana jest     z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Aktualności

Piotr Pacholski

. Na początek przedstaw swoją ścieżkę piłkarskiej przygody. ⚽
Jestem wychowankiem RKP Rybnik, następnie grałem w drużynie seniorów ROW Rybnik przez 6 sezonów. Kolejne 8 sezonów grałem w drużynie GKS Jastrzębie, na kolejne 2 sezony wróciłem do ROW Rybnik, później 1 sezon Pniówek Pawłowice i tak trafiłem do obecnego klubu Decor Bełk.
2. Jak oceniasz rundę jesienną tego sezonu ze swojej perspektywy? ????
Plan minimum został zrealizowany, ale mogło być lepiej. Drużyna ma potencjał na co najmniej pierwszą trójkę. ???? Z drugiej strony, każde miejsce poniżej piątego, które drużyna aktualnie zajmuje byłoby lekkim rozczarowaniem.
3. Jaki cel chciałbyś zrealizować w rundzie rewanżowej?
Pierwsza trójka jeżeli chodzi o końcową klasyfikację.Jako obrońca zredukowanie liczby straconych goli do 10 w rundzie wiosennej. ????????
4. Piłkarskie marzenie, które chciałbyś zrealizować?
Chciałbym zagrać w drużynie lub trenować drużynę w której można zarobić duże pieniądze oraz żeby lata grania w piłkę nie odbiły się negatywnie na zdrowiu w przyszłości.
5. W wolnym czasie lubisz...?
Zwiedzać, podróżować i chodzić po górach. ????????
6. Miejsce na wymarzone wakacje?
Malediwy ✈️????☀️
7. KS Decor Bełk to stabilny organizacyjnie klub, który w regionie jest znaną marką. Dla mnie klub w którym panuje pozytywna atmosfera oraz jak na 4 ligowe realia są stworzone niezłe warunki do trenowania. ⚽????