Działalność klubu współfinansowana jest     z budżetu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Aktualności

Dawid Migus

1. Na początek przedstaw swoją ścieżkę piłkarskiej przygody.
Swoją przygodę z piłką zaczynałem w małym lokalnym klubie Start Pietrowice Wielkie, gdzie występowałem od najmłodszego rocznika do juniora. Dalszy rozwój piłkarski przez krótki czas kontynuowałem w Ikarze Racibórz z którego trafiłem do 4 ligowej Unii Racibórz w której spędziłem dobre kilka lat. Duży wpływ na moją mentalność oraz rozwijanie swoich umiejętności miał Dawid Plizga (grający trener raciborskiej Unii) dzięki czemu dostałem się do 3 ligowego Rowu Rybnik. Po spadku właśnie z tym klubem i nieudanym sezonie wróciłem na dwa sezony do Unii Racibórz. Szukając nowego wyzwania trafiłem do Decoru Bełk za sprawą mojego menadżera. Liczę na dobrą resztę sezonu oraz walkę o awans do 3 ligi. ????
2. Jak oceniasz rundę jesienną tego sezonu ze swojej perspektywy.
Uważam, że rundę jesienną zamykamy na przyzwoitym miejscu. Każdy wykonał kawał ciężkiej pracy i mimo kilku nieudanych meczy zaprezentowaliśmy się naprawdę z dobrej strony.
3. Jaki cel chciałbyś zrealizować w rundzie rewanżowej?
Na pewno chciałbym wywalczyć więcej minut na boisku i pomóc kolegom z drużyny w walce o cenne punkty. Do tego poprawić swoje statystyki pod kątem bramek oraz asyst.
4. Piłkarskie marzenie,które chciałbyś zrealizować.
Zostać profesjonalnym piłkarzem i zaistnieć w świecie Piłki.
5. W wolnym czasie lubisz…
W wolnym czasie lubię pójść na siłownie, wyjść ze znajomymi lub po prostu odpocząć i obejrzeć serial.
6. Miejsce na wymarzone wakacje…
Mam dwa swoje ulubione miejsca na wymarzone wakacje. Jednym jest Islandia a drugim Hiszpania.
7. Ks Decor Bełk to…
Klub bardzo solidny i świetnie prowadzony. Od zawsze posiadający świetnych zawodników i mocną renomę w 4 lidze. Z pewnością mający aspiracje do występowania w wyższej klasie rozgrywkowej. ⚽